تبریک مدیرعامل به مناسبت روز سیزدهم فروردین

بازدیدها: 0

کرونا با آمدنش روال طبیعی زندگی آدمیان را برهم زد، روزهایی را برایمان تدارک دید که حتی به ذهنمان خطور نمی‌کرد، از تفریحات و مناسبت‌هایی گذشتیم که حتی به ترک آن‌ها فکر هم نکرده بودیم.

سیزدهمین روز از بهار همواره فرصتی برای باهم بودن‌ها و شادی‌ها و دیدار با فامیل‌ها و جمع شدن دور یک سفره و انجام بازی‌های جمعی بود، اما به ناچار امسال سیزدهمین روز از بهار را همنشین ویروس خبیثی هستیم که در بیرون از خانه در کمین سلامت خود و اعضای خانواده‌هایمان نشسته است.

چه بخواهیم چه نخواهیم واقعیت این است که اوضاع این روزهای کشور و حتی جهان خوب نیست، و باید برای حفظ سلامتی خود و اطرافیان هم که شده برخی عادت‌های خود را کنار بگذاریم و امسال روز طبیعت را در خانه‌های خود جشن بگیریم.

این ویروس هرچند روزهای تلخ و طاقت‌فرسایی را برایمان به ارمغان آورد و همه را در خانه حبس کرد، اما فرصتی را برای طبیعت به وجود آورد که به دور از هیاهو و تخریب و بی مبالاتی انسان‌ها دوباره نفسی تازه کند.

هیچ سختی تا ابد پایدار نخواهد بود این روزها با همه اتفاقات ناگوار خود می‌گذرد اما سیزده بدر امسال را، هرچند تلخ  و طاقت‌فرسا به امید روزهای بهتر در خانه‌هایمان بمانیم تا روزی شاهد جای خالی فرزندان و بزرگانمان نباشیم.

 

مدیرعامل شرکت آبگستران میهن

فهرست