بازدید مدیران محترم شرکت آب منطقه ای اردبیل

بازدیدها: 0

در طی بازدیدی سرزده، مدیران محترم شرکت آب منطقه‌ای اردبیل در تاریخ ۰۱/۱۲/۱۳۹۹، جهت نظارت بر فعالیت‌های آماده‌سازی جهت انجام هرچه بهتر فرآیند انتقال و توزیع آب و بررسی دیگر موارد جاری، در شبکه حاضر گردیده و به بررسی مسایل مختلف پرداختند.

در این بازدید، جناب آقای مهندس جنگی مرنی (مدیر عامل محترم شرکت آب منطقه‌ای اردبیل)، به همراه جناب آقایان مهندس ندایی (معاونت محترم حفاظت و بهره‌برداری)، دکتر فضایلی (رییس اداره امور منابع آب شهرستان اردبیل) و مهندس حبیب‌زاده (رییس اداره بهره‌برداری سد یامچی) در شبکه حضور یافته و علاوه‌بر بررسی اقدامات صورت‌گرفته در خصوص آماده‌سازی شبکه، مسایل و مشکلات موجود را نیز واکاوی نموده و به ارایه راهکارهای مناسب جهت رفع مشکلات و افزایش راندمان شبکه پرداختند.

در این جلسه، آقای مهندس نوذری (مدیر شبکه) با ارایه گزارشی با محوریت اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در بخش‌های مختلف (امور مشترکین، حقوقی، اجتماعی، تعمیرات و …)، از حضور و توجه مدیریت شرکت آب منطقه‌ای و پیگیری‌های ایشان در جهت رفع مشکلات شبکه؛ تقدیر نمودند.

شرکت مهندسین مشاور آبگستران، به عنوان شرکت بهره‌بردار شبکه یامچی بوده و در پنجمین سال حضور خود در این شبکه، توانسته است تا علاوه‌بر ایجاد رضایتمندی در جامعه، نظر مثبت کارفرما را نیز حاصل نماید.

 

 

 

فهرست